Ортопедична подушка "Тісто" Colorful Home 50х70 см без валиків сіра



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка "Тісто" класичної форми без валиків.
Подушка "тісто" має унікальну анатомічну форму, завдяки цьому вона, як і ортопедична подушка з ефектом пам'яті, забезпечує відмінну підтримку голови, спини, хребта плечей та шиї. Подушка має широку поверхню, за рахунок зручного розміру, подушка для сну зручна та комфортна у використанні.
Переваги: Ідеально пристосовується до форми тіла. Забирає болісну напругу, розподіляє навантаження між різними групами м'язів. Ергономічна підтримка голови та шиї. Зменшує біль у спині, шиї та плечах.
Підходить для сну на боці і на спині.
Розмір 50*70 см.
Виробник: Китай






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
- Ціна: 604,80 ₴

