Ортопедична подушка з ефектом пам'яті Colorful Home 60х40х10-8см.





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Висота подушки | 9 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Основні | |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 734,40 ₴










