Декоративна подушка "Сердечко в трояндочках" (малинове)
Топ






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава та красива декоративна подушка у формі серця, буде приємним подарунком для коханої людини та гарним елементом декору у вашій кімнаті!
Наповнювач: силікон
Розмір: 45х35см.







| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 45 см |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Шовк |
| Тип | Декоративна |
| Форма | сердечко |
| Ширина подушки | 35 см |
- Ціна: 151,20 ₴
