Подушка 90% пух/10% перо 70х70 см.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Гусяче перо, Гусячий пух |
| Основний матеріал наволочки | Тік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри подушки | |
| Вага | 1500 г |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Подушка |
- Ціна: 648 ₴







