Подушка 20% пух/80% перо 50х70 см. в асортименті



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Україна
Чохол: ТІК (100% бавовна)
Наповнювач: 20% натуральний пух, 80% гусине перо
Розмір: 50х70 см
Паковання: ПВХ







| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Гусяче перо, Гусячий пух |
| Основний матеріал наволочки | Тік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри подушки | |
| Вага | 1600 г |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Подушка |
- Ціна: 464,40 ₴
