Покривало атласне з наволочками Elway 900




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довговічне та дуже міцне атласне покривало Elway, підійде як для ліжка, так і для дивана, в комплекті є дві наволочки. Це покривало легко стирається, не линяє і не скочується!







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELWAY |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Євро Максі |
| Тип | Покривало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Довжина покривала | 250 см |
| Кількість наволочок | 2 |
| Тип тканини | Атлас |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Ширина покривала | 235 см |
- Ціна: 1 296 ₴
