Мікрофібра ELWAY1.5-я Гобелен



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELWAY |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 210 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Машинне прання | Так |
| Тип за складом | Змішаний |
| Ширина | 160 см |
| Тип | Плед |
- Ціна: 414,72 ₴



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELWAY |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 210 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Машинне прання | Так |
| Тип за складом | Змішаний |
| Ширина | 160 см |
| Тип | Плед |